600 338 854
ul. Brzezińska 8a
44-203 Rybnik

O Certigos:

Historia

Firma CERTIGOS działa na rynku od października 2014 roku, założona z myślą o świadczeniu głównie usług projektowych oraz kosztorysowych w niewielkim zakresie. Początkowo jednoosobowa działalność gospodarcza skupiała się na wykonywaniu dokumentacji technicznych na zlecenie Kompani Węglowej dla oddziałów KWK Jankowice oraz KWK Rydułtowy-Anna. Z czasem jednoosobowa firma przekształciła się w dwuosobową działalność świadczącą usługi projektowania dróg oraz kanalizacji. Kolejnym krokiem było zatrudnienie asystenta projektanta, na początku czerwca 2015 roku. Gdy w lipcu pojawiła się możliwość świadczenia usług podwykonawstwa na robotach brukarskich zdecydowano o wynajmowaniu na zasadzie kontraktu samodzielnych brygad roboczych, oraz sprzętu ciężkiego. W ten sposób, od lipca 2015 roku firma CERTIGOS stała się przedsiębiorstwem budowlanym świadczącym zarówno usługi projektowe jak i wykonawcze.

Wizją firmy CERTIGOS jest inwestowanie w rozwój przedsiębiorstwa, który zapewni utrzymanie jakości dotąd świadczonych usług oraz pozwoli na wykonywanie coraz to bardziej złożonych zadań. Dbając o wysoką jakość obsługi usługobiorcy zwiększyliśmy zatrudnienie oraz otwarliśmy biuro geodezyjne. Nie bez znaczenia pozostaje zakup oprogramowania Civil 3d umożliwiającego wykonywanie projektów obiektów inżynierskich w najwyższej klasie jakości i szczegółowości. Z kolei własna obsługa geodezyjna skraca czas realizacji dokumentacji. 

 

Nasz zespół

Zespół roboczy firmy CERTIGOS stanowi 10 osób. Cztery osoby zapewniają bieżącą obsługę geodezyjną dla inwestycji zewnętrznych oraz potrzeb firmy. Pozostałe 6 osób stanowi zespół projektantów drogowych.